Умови використання сайту

Перед переглядом сайту https://takasumka.com/ (далі – «Сайт») уважно прочитайте дані умови. Якщо Користувач Сайту (далі – «Користувач») не згоден з цими умовами, не використовуйте Сайт. Якщо Користувач висловлює свою згоду з Умовами використання сайту (далі – «Умови»), тоді зобов'язується їх дотримуватися. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати матеріали даного Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови дотримання Закону України «Про авторське право та суміжні права». Користувачеві заборонено демонструвати, поширювати або змінювати матеріали Сайту, а також використовувати інформацію іншим чином для комерційних або суспільних цілей, без відома співробітників компанії «ТЕКСТИЛЬ КОНТАКТ» (надалі – «КОМПАНІЯ») якій належить даний Сайт. Будь-яке використання матеріалів Сайту на інших сайтах або в соціальних мережах, без відома Компанії, і з комерційною метою, а також у супроводі матеріалів, що суперечать Закону України «Про авторське право та суміжні права», забороняється. В разі порушення настає відповідальність передбачена законодавством України.

Відмова від відповідальності

Матеріали, товари та послуги Сайту надаються Користувачеві для ознайомлювальних цілей.
Компанія в будь-який час без повідомлення Користувачеві може вносити зміни до матеріалів, товарів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них товарів і цін. У разі якщо матеріали, товари та послуги на цьому Сайті застаріють, Компанія не зобов'язана оновлювати їх.

Реєстрація на Сайті

До моменту реєстрації на Сайті Користувач зобов'язаний ознайомитися з цією Угодою. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка здійснила доступ до Сайту, та досягла віку, допустимого для акцепту справжньої Угоди. Дані залишені Користувачем на Сайті, Компанія не передає третім особам (окрім випадків зазначених в пункті «Політика конфіденційності» цієї Угоди).

В результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. А також, Користувач несе відповідальність за всі дії під його логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних, Користувач, якщо вважає за потрібне, зобов'язуєтеся повідомити про це Компанію.

Використання персональних даних

При відвідуванні Користувачем Сайту, Компанія використовує різні технології для збирання та зберігання інформації, таким чином Користувач автоматично надає згоду на обробку (реєстрацію, накопичення, збереження, адаптацію, зміну, відновлення, використання та знищення без Вашої присутності) Ваших персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних». Користувач може змінювати або видаляти свої персональні дані у разі реєстрації на даному Сайті та відписатися від наших розсилок, (натиснувши на посилання «відписатися» в тілі листа розсилки) чи повідомити Компанію, щоб ми зробили це за Користувача.

Зворотний зв'язок і коментарі

Залишаючи коментарі на Сайті під особистим логіном і паролем, Користувач несе відповідальність за достовірність наданих даних і за те, що це повідомлення може бути незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, яке суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Якщо повідомлення містить вищезазначену інформацію, Компанія таке повідомлення має право видаляти без попередження і згоди.

Політика конфіденційності

Компанія поважає права Користувачів на недоторканність приватного життя і визнає важливість захисту особистої інформації, яку збирає. Відвідуючи Сайт і/або купуючи товар, Користувач підтверджує згоду з пунктами даних Умов і дозволяєте використовувати свої персональні дані, а також надавати доступ до них третім особам без будь-яких додаткових повідомлень на законних підставах з урахуванням положень, викладених нижче.

В процесі роботи Компанія звертається до наступних третіх осіб:

 1. GoogleIrelandLtd. (https://www.google.com/ і інші домени та застосунки)
 2. eSputnikInternational LLC. (https://esputnik.com/)
 3. Facebook (https://www.facebook.com/ і інші домени та застосунки)
 4. Bitrix https://www.bitrix24.ua/ і інші домени та застосунки)
 5. Binotel (https://www.binotel.ua/)
  * список може бути змінений чи доповнений в будь-який час в залежності від потреб Компанії

які в свою чергу можуть обробляти персональні дані, що передаються

Компанією. Вищевказані треті особи можуть виконувати різні функції, при цьому допомагаючи Компанії реалізовувати цілі і завдання Сайту.
Компанія не продає, не обмінюється і не передає особисту інформацію Користувачів третім особам за винятком наступних випадків:

 1. Компанія може передавати особисту інформацію Користувача, якщо твердо перекона в тому, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації резонно і є необхідним для:
 • задоволення будь-якого відповідного закону;
 • регулювання правового процесу або примусового урядового запиту;
 • розслідування можливих порушень, або захисту від неминучого збитку нашим правам, майну або безпеки, а також прав наших Користувачів на вимогу або дозволу закону.
 1. Компанія може передавати особисту інформацію Користувача третім особам (включаючи наших постачальників послуг та виконання робіт і державні структури) для виявлення та запобігання шахрайству, можливих проблем, пов'язаних з безпекою або технічними питаннями;
 2. Компанія може надати платіжну інформацію Користувача для обробки платежів Користувача;
 3. Компанія може передавати особисту інформацію третім особам, якщо Користувач дає згоду на це.
 4. Компанія може передавати анонімну інформацію третім особам для інших цілей. Даного роду інформація не ідентифікує Користувача особисто, але може включати в себе відомості про використання, перегляд технічних даних, таких як: пристрої, з яких заходять Користувачі Сайту, налаштування комп'ютерів, а також показники продуктивності, пов'язані з використанням Сайту, які Компанія зібрала за допомогою нашої технології. Якщо того вимагатиме відповідний закон, ми будемо розглядати дану інформацію як особисту. В такому випадку ми будемо розкривати її, як описано вище.

Наші Умови покликані допомогти Користувачам та зрозуміти, яку саме інформацію ми збираємо про Користувачів, як її використовуємо і з ким обмінюємося нею.

Збирання інформації.

 1. Компанія збирає особисту інформацію про Користувача, при реєстрації для розширеного використання можливостей Сайту і/або надаєте нам контактну інформацію по електронній пошті або месенджерам. До такої інформації належить: адреса Вашої електронної пошти, ім'я, прізвище, фотографія, бажана мова, ім'я в Facebook, номер телефону, відомості про соціальні мережі.

 2. Інформація про товар, при його купівлі.

У разі оформлення Користувачем замовлення, Компанія, збирає інформацію про найменування товару, характеристики та кількість. Платіжна інформація та інформація про транзакції (оплата відбувається на стороні банку) при придбанні Користувачем товару не збирається. При здійсненні покупки з використанням банківської карти, будь-яка інформація про кредитну картку, яку надає Користувач, може збиратися та використовуватись виключно банком. Компанія ніколи не отримує і/або не зберігає інформацію про кредитну картку Користувача.

 1. Технічна інформація.

Компанія автоматично збирає інформацію про те, як Користувач користується Сайтом. Наприклад, IP-адреса, з якої Користувач отримує доступ до облікового запису, дата і час, інформація про браузер, операційну систему та комп'ютер або пристрій, переглянуті сторінки та пункти, на які Користувач переходив. Компанія може збирати інформацію про місцезнаходження, включаючи ту інформацію про місцезнаходження, яка автоматично надається комп'ютером Користувача або пристроєм. Компанія використовує файли Cookies та аналогічні технології для збору зазначеної інформації.

 1. Сторонні платформи.

Компанія може збирати інформацію, коли Користувач контактує з нашими рекламними оголошеннями та іншим контентом на сторонніх сайтах або платформах, таких як соціальні мережі. Сюди може входити така інформація, як «Подобається», інформація про профіль, зібрана з сайтів соціальних мереж, або сам факт, що Користувач переглянув або взаємодіяв з нашим контентом. Крім того, Користувач може надавати Сайту різні типи інформації і дані для зберігання і обробки (надалі – Дані клієнта).

 1. Використання інформації, яку зібрали.

Компанія використовує інформацію, яку Користувач надає, наступним чином для:

 • Надання, підтримки та поліпшення роботи Сайту (наприклад, шляхом запам'ятовування інформації яку ввів Користувач, щоб не довелося повторно вводити її під час цього або наступних відвідувань);
 • Обробки запитів Користувача і надання послуг клієнтам;
 • Обробки платежів;
 • Контролю несанкціонованого використання або зловживання Сайтом та іншими нашими продуктами, товарами і послугами або для виявлення, розслідування або запобігання дій, які можуть порушувати наші Умови або бути незаконними;
 • Аналізу тенденцій, адміністрування або оптимізації Сайту, відстеження використання або трафіку (в тому числі для відстеження руху користувачів по Сайту) і збору демографічної інформації про нашу базу користувачів в цілому;
 • Прямого спілкування з Користувачами, в тому числі шляхом відправки інформаційних повідомлень, рекламних акцій і спеціальних пропозицій або інформації про нові продукти, товари та послуги.
 1. Інший доступ і розкриття інформації Користувача.

Сайт може містити в собі посилання на сторонні веб-сайти. Дані Умови застосовуються виключно до інформації, зібраної Компанією. Навіть якщо сторонній сайт має з нами партнерські або інші відносини, ми не несемо відповідальності за використання ним конфіденційної інформації Користувача. Компанія рекомендує Користувачам самостійно ознайомитися з умовою використання сторонніх сайтів для повного розуміння того, як вони обробляють отриману ними особисто інформацію про Користувачів. Будь ласка, прийміть до відома, що під час користування Сайтом Користувачем, Компанія, не попереджає, коли Користувач за посиланням переходить на інший сайт. Веб-сайти дозволяють писати відгуки, залишати коментарі або інший видимий контент, який знаходиться у відкритому доступі. Доводимо до відома Користувача, що будь-яка особиста інформація, яку Користувач подає як частину посту, може бути видима, зібрана і навіть використана іншими відвідувачами веб-сайтів для відправки Користувачу незатребуваних повідомлень.

 1. Відмова від обробки особистої інформації.

Компанія надає Користувачу можливість відмовитися від обробки особистої інформації в цілях, які Компанія ставить перед собою при зборі інформації. У разі відмови, Користувач не зможе скористатися деякими можливостями Сайту.

Якщо Користувач більше не бажає отримувати від Компанії розсилку і промо-повідомлення, то може відмовитися від них, дотримуючись інструкцій щодо даного формату спілкування. При цьому, ймовірно, в Користувача не буде можливості відмовитися від наших повідомлень, пов'язаних з сервісом. Користувач може видалити або заблокувати певні файли Cookies в налаштуваннях свого браузера. Дана дія може вплинути на коректну роботу Сайту. Можливо, у браузері Користувача налаштована функція «Не відстежувати». Коли вона активна, то браузер відправляє HTTP файл або подає сигнал «Не відстежувати» всім сайтам, які відвідує Користувач. На поточний момент, Сайт ніяк не відповідає на сигнали даного типу.

 1. Доступ і оновлення особистої інформації Користувача.

Коли Користувач користується Сайтом, Компанія докладає великих зусиль, щоб забезпечити доступ до особистої інформації за вимогою Користувача або надати Користувачу спосіб редагувати дану інформацію, якщо в ній є деякі неточності, а також для того, щоб видалити цю інформацію на вимогу Користувача, якщо вона не була запитана раніше законом або отримана для легітимних бізнес цілей. У будь-який час Користувач може мати доступ, переглядати, редагувати, вносити зміни або ж видаляти інформацію схожого змісту. Для цього Користувачу потрібно написати на пошту sait@takasumka.com, вказавши ім'я, телефон, email та дію, яку б хотіли вчинити з інформацією Користувача, чи то доступ, чи то перегляд, редагування, оновлення або видалення.

Компанія в праві відхилити запити які:

 • повторюються систематично без всяких на те підстав,
 • вимагають невідповідних технічний зусиль (наприклад, запити інформації, розміщеної на резервних носіях),
 • наражають на небезпеку конфіденційність інших Користувачів, дуже непрактичні запити або ж ті дії, які не вимагають доступу.

У всіх випадках, коли Компанія надає доступ і можливість редагувати інформацію, ми робимо це абсолютно безкоштовно, за винятком тих випадків, коли це вимагає невідповідних зусиль і додаткових витрат або ті дії не потребують надання нами спеціального доступу. Крім того, Компанія може зберегти інформацію Користвача, як необхідну для підтримки Сайту, для дотримання наших юридичних зобов'язань або вирішення спорів.

Зверніть увагу, що контент, який публікує Користувач, може залишатися на Сайті, навіть якщо Користвач припинить використання даного Сайту або Компанія припинить чи обмежить доступ до Сайту.

 1. Зміни в цій Умові.

Компанія зберігає за собою право вносити зміни в дані Умови в односторонньому порядку, у будь-який час і необмежену кількість разів. У разі внесення змін, Компанія опублікує їх і вкаже на даній сторінці дату, коли зміни набудуть чинності. Будь ласка, час від часу переглядайте Умови, щоб знати про всі зміни і оновлення. Якщо ж Компанія внесе суттєві зміни в цей документ, тоді обов'язково відправимо повідомлення Користувачам на електронну пошту або сповістимо через повідомлення, розміщені на Сайті. Нагадуємо, що взаємодіючи з нашим Сайтом, Користувач погоджується з новими Умовами в редакції, що діє на момент такої взаємодії.

10. Безпека.

Безпека особистої інформації Користувача для Компанії важлива. Ми проводимо численні належні технічні та організаційні заходи для захисту особистої інформації Користувача. Компанія надає обмежений доступ до особистої інформації Користувачів тим співробітникам, яким, на нашу думку, вона необхідна для надання товарів Користувачам або послуг або для виконання своїх посадових обов'язків. Крім того, ми провели необхідні фізичні, електронні та процедурні дії, призначені для захисту особистої інформації Користувача. Але, у зв’язку з тим, що жоден з методів передачі даних через Інтернет, а також метод електронного зберігання даних не дають стовідсоткового захисту, просимо Користувачів звернути увагу на те, що ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку розміщуваної інформації Користувачами.

11. Зв'язок з Компанією.

У разі виникнення питань або при необхідності зв'язатися з нами щодо Умов, Користувач може написати нам на електронну пошту: sait@takasumka.com

12. Власник персональних даних.

Власником персональних даних є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ", яке знаходиться за адресою: 02152, м. Київ, вул. Івана Миколайчука, 3а.

13. Термін зберігання інформації.

Компанія має право зберігати персональні дані Користувача стільки часу, скільки буде потрібно для реалізації цілей, зазначених в даних Умовах, в терміни, встановлені законодавством України або до моменту видалення Користувачем таких даних.