Відкриття Шоурум

post_border
06 2021,
Час читання 2 хвилини
0

Привіт,
ми TK-HUB - новий стартап від великої і шанованої компанії "Текстиль-Контакт", яка знає все про тканини і пошиття одягу.
Зараз ми відкриваємо новий концептуальний шоурум, що налічує продукти цілих трьох нових напрямків, заради яких і був створений TK-HUB:

  • TaKa SUMKA - розробка, дизайн та пошиття ЕКО-сумок різноманітних форматів місткості, а ще корпоративних подарунків, HR-welcome-kit наборів, мішечків, торб і шоперів що створені як нове ЕКО-майбутнє в світі покупок, відпочинку і роботи.
  • TK-Уніформа - ми хочемо, зробити переворот у світі нудного і незручного спецодягу. Одягнути яскраво, зручно і комфортно операторів на заправках, офіціантів і кухарів у ресторанах, робочих на заводах, всіх тих, кому уніформа потрібна кожен їх робочий день. Мріємо перетворити спецодяг у функціональний.
  • ТК-Медзахіст - народився із запиту медиків на захисний одяг в період світової пандемії COVID-2019 і тотального дефіциту, а тепер наша місія захищати і одягати наших лікарів в безпечний, зручнтй і комфортний медодяг.

    Відкриття TK Showroom відбудеться 8 липня (за адресою: Київ, вул. Івана Миколайчука, 3а), початок о 12:00.

    Ми хочемо показати наші нові колекції: медодягу, уніформи і звичайно-ж наших еко-сумок.
    Ніяких довгих промов і нудних презентацій, тільки живе спілкування і наші нові продукти. 
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар