Як змусити себе відмовитись від пакетів та почати ходити до супермаркету з сумкою?

post_border
08 2022,
Час читання 5 хвилин
0
Зміст
 1. Як змусити себе в решті решт відмовитись від пакетів та почати використовувати сумки із тканини
 2. Розвіюємо міфи: чому пакети лише шкодять
 3. Хибна інформація про пакети із паперу чи крохмалю
 4. Візьміть сумку - рекомендації, які допоможуть 100%
 5. Як змусити себе ходити з сумкою

Друзі, всі ми знаємо, що поліетиленові пакети — зло! Боротьба проти пластику набрала міжнародного масштабу, тільки так можна зупинити надмірне використання пакетів та кульків. У іншому випадку світ перетвориться на пластикову планету. 

Держава пропонує підвищити вартість поліетиленових виробів. Сумнівний метод боротьби, чесно кажучи, тому що люди массово купують пакети в рулонах оптом, але менше використовувати їх не стали. Поки що боротьба з ПВХ злом виглядає сумнівно, вірно?

Ви можете самостійно зробити набагато більше, ніж закони, що регулюють споживання поліетилену. Наприклад, почати ходити з екосумкою замість кулька в супермаркет. Але як розвинути корисну звичку? Давайте відверто поговоримо, без всіх цих "звичка формується за 21 день" (насправді, вам потрібно 2 не менше місяців). Знайдемо логічну відповідь на соціальне питання “Як змусити себе ходити до магазину з сумкою?”.

Як змусити себе в решті решт відмовитись від пакетів та почати використовувати сумки із тканини

Як змусити себе в решті решт відмовитись від пакетів та почати використовувати сумки із тканини

Спробуйте чесно відповісти на запитання у першу чергу самі собі: "Чому я хочу відмовитися від пакетів?". Це данина моді, свідомий вибір, бажання зробити світ кращим. 

Зрозумійте, не має інструкції, магічної таблетки, чародійського заклинання. Є ви, ваші рішення, відповідальність. Ваші наміри можуть гори звернути та подати приклад оточуючим.

Важко за один день чи похід до магазину змінити звички, майже неможливо. Але можна почати змінюватись. Не намагайтеся одразу кардинально почати щось робити інакше, працюйте над змінами поступово. Спробуймо досягти мети, дотримуючись найпростіших порад.

Вежливо позбавитись від зайвих кульків вдома. Пакет з пакетами — це дуже весело, але вистачить 5 шт. Порада перша звучить так “НЕ НАКОПИЧУЙТЕ”.

Придбайте шопери та екосумки, авоськи, та розкладіть їх по кишенях. Одна сітка та пару торб — цілком вистачить. Розкладіть до своєї сумки чи рюкзака та у кишені верхнього одягу. Тобто, тримайте завжди під рукою.

У супермаркеті поміж торговими рядами ходіть із кошиком покупця або візочком. Одразу кладіть туди сумку, щоб вона була при вас. Це зручно та дієво. Уявіть собі: руки вільні, ви спокійно пересуваєтесь між рядами, немає потреби взяти кульок та перекласти товари до нього. Для продуктів, побутової хімії, товарів для дому, заплануйте похід по магазинах наперед. Пишіть список заздалегідь. 

Рекомендації допоможуть використовувати менше пластику, але лише якщо ви самі зацікавлені у змінах.

Розвіюємо міфи: чому пакети лише шкодять

 1. Життя пластикового пакета від магазину до дому — це лише 12 хвилин. Потім він піде на сміття. В Україні не існує фабрик перероблення сміття, що розв'язують проблему.
 2. Середня ціна пакету для продуктів у супермаркеті на касі 2.5 гривні. Тобто кожна покупка — це додаткові розтрати. Середні щомісячні витрати складають щонайменше 50 гривень, які потім відправляєте на інший смітник. Швидше за все, у вас є інші несвідомі витрати "на дрібниці", які щомісяця виливають у круглому суму.
 3. Отруюють світ не пакети, а люди, які їх надмірно використовують. Який відсоток населення навчився сортувати сміття? Дуже мало українців, які серйозно займаються сортуванням.

Є альтернативи: біологічно розщеплювані пакети з кукурудзи, наприклад, вони коштують дорожче, та насправді не менше шкідливі. ПВХ. Найкраща альтернатива — екосумки.

Хибна інформація про пакети із паперу чи крохмалю

Ми зібрали найпопулярніші міфи про еко-пакети, які ви могли чути у касах супермаркету. Повірте, шкоди від них більше, ніж добра:

 • Паперові крафтові пакети — для їх виготовлення використовують багато води, забруднюють водойми.
 • Кульки з крохмалю розкладаються  лише при високих температурах. У теорії вони воно так має бути, та на практиці виробники мовчать, за яких умов відбувається розщеплення на органічні сполуки.

Є ще продукти, які швидко розщеплюються, але не на органіку, а на мікропластик.

Візьміть сумку - рекомендації, які допоможуть 100%

Візьміть сумку — рекомендації, які допоможуть 100%

Почнемо використовувати сумки з тканини, та цим самим подамо приклад іншим. Користі від вашого рішення більше, ніж від 1-го закону. Для цього необхідно, щоб сумку хотілось використовувати. Тому вона має відповідати естетичним вподобанням:

 • стильна і сучасна річ з цікавим дизайном;
 • приємна на дотик;
 • зносостійка;
 • недорога;

Речі із тканини виглядають інакшими, більш осмислено та концептуально. По суті, найпростіший аксесуар показує  соціальну позицію. Тепер це не просто сумка, але боротьба за чисту планету.

Коли продукти виглядають круто, з ними не хочеться розлучатись! Погоджуєтесь із твердженням? Тоді потрібно знати, де шукати стильні, практичні сумки. TaKa Sumka пропонує екологічні матеріали, чудові продукти для повсякденного життя. Якість та ціна приємно здивують!

Як змусити себе ходити з сумкою

Ми пропонуємо використовувати у житті принципи йоги. На практиках інструктори радять все робити не через біль, а через любов. Змініть ставлення до ситуації. Любіть те, що ви робите, логічно пояснюєте такий вибір:

 • я хочу навчитися доцільно використовувати домашній бюджет;
 • намагаюсь відповідально віднестись до проблеми із надлишком пластику;
 • поставив-ла за мету стати прикладом для дітей;
 • я підтримую екологічний рух у світі;

Обирайте авоськи, шопери та сумки із трикотажу. В асортименті ТaKa Sumka аксесуари на кожен день, із якими хочеться ходити на шопінг. Якщо не можете знайти ідеальний варіант, Taka Sumka допоможе створити його: форму, колір, друк. Ваші ідеї будуть реалізовані 100%.

Людину не можна змусити змінитись. Але, якщо ви останнім часом задумались про те, щоб перестати використовувати пакети, то пройдемо цей шлях до кінця. 

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар